okulOkulumuz, 2007 yılında itibaren Gönyeli'de trafikten uzakta 1750 metre kare alan içinde iç mekan ve dış mekan olarak okul öncesi eğitim kurumu olarak inşa edilmiştir. Dış mekanda oyun grupları, geniş bahçe ve otopark bulunmaktadır.

İç mekanda tüm sınıflarımız, oyun odalarımız ve uyku odalarımız geniş aydınlık ve ferah olup laminat parke ile döşenmiştir.

Sınıflarımız yaş grublarına ve ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir.

Minik Dahiler; Sosyal Hizmetler Dairesi ve Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı onaylı izinleri ile 0-6 yaş kreş-okulöncesi-anaokulu ve ilkokul çocukları için etüt merkezi olarak hizmet vermektedir.

AMACIMIZ

Çocukların düşünme yeteneğini geliştiren, iletişim kurabilen, problem çözen, paylaşan, değişen ve gelişen dünyaya uyum sağlayan, hayatboyu öğrenmeye açık bireyler yetiştirmektir.

Minik Dahiler | Eğitim ve Sevginin buluştuğu adres...

Çalışma Saatlerimiz:  Hafta içi: 07:00 - 17:30 ~ Cumartesi: 07:30 - 13:00 ~ Pazar: Kapalı

facebooktwittergalleryiletişim


kıbrıs lefkoşa gönyeli anaokul kreş etüt okul öncesi etüt merkezi kktc kktc de bebek bakımı okul öncesi eğitim merkezi 0-3 yaş 3-6 yaş bebek bakımı Okul Öncesi Eğitim lefkoşa kreş gönyeli eğitim merkezi kıbrıs eğitim merkezi kktcde bebek bakımı kıbrıs 0-3 yaş kıbrıs 0-3 yaş eğitim gönyeli etüt lefkoşa etüt kktc etüt kktc kreş kktc anaokul kıbrıs anaokul eğitim merkezi

Kıbrıs Anaokul

Kıbrıs Kreş, Okul Öncesi Eğitim ve Etüt Merkezi

Lefkoşa, Gönyeli Kreş, Etüt, Anaokul, Okul Öncesi Eğitim Merkezi

KKTC'de Kreş ve Bebek Bakımı Hizmetleri konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.

KKTC Anaokul ve Kreş

Geleceğimizi yaşatacak çocuklarımızı yetiştirmek için Kıbrıs'ta Gönyeli ve Lefkoşa'da okul öncesi eğitimde verdiğimiz hizmetler, burada bulabilirsiniz...

Anaokul, Kreş, Okul Öncesi Eğitim ve Etüt merkezimizle himzetinizdeyiz!

Kıbrıs Anaokulları içinde hizmet veren Minik Dahiler, çocukların okul öncesi kreş ve yuvada kendilerini geliştirmesine olanak sağlıyor.

gönyeli, lefkoşa, kktc de bebek bakımı, kreş, okul öncesi, anaokul, etüt, okul öncesi eğitim merkezi, etüt merkezi. 0-3 yaş, 3-6 yaşKıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Bicare Sigorta